spot_img

Miluje ji přesto, že má kila navíc. Mladý hollywoodský pár dokazuje, že láska se neměří jen krásou

j
Přestože byly dlouhé lety přáteli, jejich vztah překvapil nejednoho člověka. Zpěvák Shawn Mendes, jeden z nejoblíbenějších idolů současnosti, věří, že právě přátelství je základem jejich vztahu.

Shawn a Camila byly zpočátku přáteli
4 FOTOGRAFIE
Shawn a Camila byly zpočátku přáteli
ZDROJ PROFIMEDIA
Psal se rok 2019, kdy vyšla písnička Senorita, kterou nazpívala mladá dvojice Camila Cabello a zpěvák Shawn Mendes. Hit v latino nádechu si okamžitě získal pozornost fanoušků z celého světa a song se stal neoficiální hymnou tehdejšího léta. Příjemné hlasy, ale i zajímavý klip, který nepochybně odhalil chemii mezi dvojicí, působil už od prvního doslechu energizující a vášnivě.

Jen krátce po vydání hitu se Camila rozešla se svým přítelem. Už o několik týdnů na to ji paparazzi přistihli tulit se k mladšímu zpěvákovi, se kterým svůj vztah dlouho netajili. Dnes jsou už spolu oficiálně dva roky a zdá se, že láska mezi nimi nevyprchala, právě naopak. Podle svého okolí se milují ještě více, než na začátku – 23-letý zpěvák je dokonce přesvědčen, že našel tu pravou. I když se kolem něj točí ty nejkrásnější modelky světa, mezi nimi i kdysi Hailey Bieber, on má oči jen pro Camilla. A to i přesto, že za poslední měsíce se její vzhled poměrně výrazně změnil.

Mladá zpěvačka momentálně pracuje na tom, aby byla ve formě, ale v první řadě se ve svém těle cítí dobře
Mladá zpěvačka momentálně pracuje na tom, aby byla ve formě, ale v první řadě se ve svém těle cítí dobře
ZDROJ PROFIMEDIA
Přečtěte si: Za svou postavu se nestydí. Lady Gaga dokazuje, že figura krev a mléko je stále v kurzu

pevný základ
Teprve nedávno se v bulvárních denících, ale i na sociálních sítích objevily fotografie zpěvačky, která značně přibrala. I když mnozí začali rozebírat její kila navíc a začali jí radit, aby zhubla, ona si z toho těžkou hlavu nedělala. Začala sice aktivněji sportovat, ale nemá potřebu vysvětlovat, proč přibrala a už vůbec nedrží nesmyslné diety. Právě naopak – ženskému publiku věnovala slova, která by si k srdci měla vzít každá žena.

„Když jsem viděla ty fotografie, řekla jsem si, sakra! Ale pak jsem si připomněla, že být v boji sama se svým tělem je to poslední, co bych chtěla. Jsem vděčná za to, že mi toto tělo umožňuje dělat to, co potřebuji. Jsme skutečné ženy s křivkami a celulitidou, striemi a tukem, “ napsala sama k fotografii, kterou přidala sama na sociální síť.

V tomto rozhodnutí ji podporu i Shawn, který ji vnímá jako krásnou kvůli celku – konkrétně kvůli tomu, jaká je. Zpočátku byly totiž dobrými přáteli, čímž se oba nejen dokonale poznali, ale zároveň naučili respektovat chyby a vážit si kvality jeden druhého. Praktikovali to ještě předtím, než se dali oficiálně dohromady a dnes to podle slov zpěváka jen upevňují.

Shawn Mendes akceptuje svou přítelkyni takovou, jaká je
Shawn Mendes akceptuje svou přítelkyni takovou, jaká je
ZDROJ PROFIMEDIA
„Och můj bože, ona je mou oblíbenou osobu na světě. Nemyslím si, že v životě potkáte někoho, kdo dokáže věci prociťovat tak, jak ona. Její láska k tomu, v co věří je tak inspirující a silná, že mě inspirovala k celému alba jen během jedné noci, “ veřejně přiznal Shawn ještě v době, kdy byly s Camilla přáteli. Zpěvák si uvědomuje, že to, jak vypadá, není důležité jako to, jaká ve skutečnosti je – a že tak laskavou a milující ženu nenajde.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články