spot_img

K lyžování Rakousko svými majestátnými horami doslova vybízí

Také patříte k milovníkům zimních sportů, a tak samozřejmě i letos sháníte zimní dovolenou, na kterou bude celá vaše rodina či parta přátel s úsměvem a dlouho vzpomínat? Pak vsaďte na lyžování v Rakousku. Je zde krásně, čisto, lidé jsou nápomocní, ochotní a ubytování i svahy jsou naprosto luxusní, stejně jako jídlo a pití.

Dopřejte si relax i „pořádně do těla“

Co si budeme povídat… Lyžování Rakousko si mohou užívat jak aktivní sportovci, tak vyznavači lázní najednou.

Příkladem jsou termální lázně Rakousko s názvem TAUERN SPA ZELL AM SEE – KAPRUN. V rezortu a jeho okolí je možné vyzkoušet mnoho aktivit po celý rok. Jmenujme cyklistiku, slaňování, lyžování, návštěvu ledovce, okolních jezer… Ledovec Kitzsteinhorn je od nás nejblíže a celoročně zaručuje sníh.

Ušetřete za skipas i pobyt s malými dětmi

Kupříkladu v nabídce Traveler.cz jsou i výhodné rodinné balíčky. Lyžování v Rakousku se skipasem vás vyjde samozřejmě levněji, než když jej nemáte, ale ještě výhodnější je koupit si rodinný balíček, jehož součástí je skipas. Jedná se o Lofer – Salcbursko – 2 děti zdarma! Zaujala vás tato nabídka? Zimní paušály pro rodiny s dětmi obsahují 7 x ubytování se stravou ve vybrané kategorii ve středisku Lofer, šestidenní skipas v lyžařské oblasti Lofer. Tato nabídka je určena pro rodiny se 2 dospělými osobami a dětmi narozených v letech 2004 – 2016. Nabídka je možná v termínech od 7. 1. 2023 – 28. 1. 2023 a 11. 3. 2023 – 10. 4. 2023.

Ledovce a Rakousko

Užít si můžete také lyžování na ledovci Rakousko. Vybrat si můžete hned z několika ledovců, které zaručeně stojí za to. Třeba Pitztalský ledovec s nejvyšším bodem Tyrolska Wildspitze (3 772 m) je 45 km dlouhý a nachází se 60 km západně od Innsbrucku. 4 lyžařské oblasti nabízí 90 km sjezdových tratí všech obtížností.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články